Меню

«

»

Незабаром стартує новий студентський проект у співпраці з польськими партнерами

28 серпня – 6 вересня 2023 року Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка спільно з Державним закладом вищої освіти Колегіум Вітелона (м.Легниця, Польща) та повітовою адміністрацією Легниці реалізують черговий проект, який фінансується Польсько-українською Радою молодіжного обміну з гранту Міністерства освіти і науки Польщі. Метою проекту є сприяння єдності української та польської молоді через участь у культурних, творчих, освітніх заходах, обмін досвідом, подолання ментальних та комунікативних бар’єрів.

Варто зазначити, що це уже четвертий спільний проект з польськими колегами. Перший – “Від землі Вітелона до землі Івана Франка – пізнаємо себе та наших партнерів” реалізовано у 2021 році. Наступний – у 2022 році – відбувався під назвою “Потенціал і цінності землі Вітелона – від огляду до конкретних дій”. У тому ж році університет був співорганізатором проекту “Ми пам’ятаємо і діємо – волонтери слідами історії та її героїв”, головним бенефіціаром якого стала Асоціація “Академічна спільнота” (м.Легниця, Польща).

Цього разу заходи відбуватимуться під назвою “Під спільним небом – студенти на фестивалі польсько-української культури”. Фестиваль відбудеться 2 вересня у м. Легниця за участі спеціальних гостей DagaDana та гурту Kozak System, а також музичного гурту з Дрогобицького музичного коледжу імені Василя Барвінського. Незмінним партнером проекту є також Державний історико-культурний заповідник «Нагуєвичі».