Науковий семінар «Актуальні питання сучасної математичної початкової освіти»

У межах проведення на факультеті початкової освіти та мистецтва заходів до Тижня науки 14 травня відбувся науковий семінар «Актуальні питання сучасної математичної початкової освіти» для студентів третього курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти освітніх програм «Початкова освіта  та англійська мова» і «Початкова освіта та інформатика». Модераторками заходу виступили доцентки кафедри фундаментальних дисциплін початкової освіти Наталія Стасів та Любов Білецька.

Зі вступним словом до присутніх звернувся завідувач кафедри доктор педагогічних наук, професор Володимир Ковальчук, який наголосив на значних викликах сьогодення та перспективах розвитку української початкової школи. Студентки Анастасія Бунь, Михайлина Малець, Марія Кітраль, Анастасія Заболотських, Анастасія Глинська, Олена Григорська та Ірина Бега підготували і виголосили цікаві та змістовні доповіді, присвячені питанням з історії розвитку понять про арифметичні дії над натуральними числами та їх властивості; понять про рівняння та нерівності з однією змінною; понять про позиційніі непозиційні системи числення. Значну увагу було акцентовано на визначенні функціональних залежностей між основними величинами та їх використанні у початковому курсі математики, наведено приклади практичного застосування елементів теорії величин та їх вимірювання.