Науково-практичний семінар на факультеті початкової освіти та мистецтва

На факультеті початкової освіти та мистецтва 25 квітня відбувся науково-практичний семінар «Компетентності вчителя початкових класів для успішності інтеграції інноваційних підходів». Останню середу квітня  прийнято вважати Днем деніму або Днем джинсів, які стали  ще з 1853 року дуже популярними. Студенти та викладачі факультету вирішили теж не відходити від реального життя і поєднали інформацію про джинси із сучасними знаннями.

Ініціаторами семінару були доцентки кафедри педагогіки та методики початковї освіти Оксана Жигайло та Світлана Луців.

На факультет завітали гості – учителі  початкових класів Модрицького закладу загальної освіти І – ІІІ ступенів Трускавецької ТГ Надія Гаєвич, Ольга Кондур, Галина Шибунька, Марія Лужецька. Провідні педагоги поділилися досвідом інтеграції інноваційних підходів під проведення сучасних уроків. Джинсовий день відбувся із різноманітними  сучасними активностями та у доброзичливій атмосфері.

До учасників семінару звернулися завідувачка кафедри педагогіки та методики початкової освіти Ірина Садова, заступниця декана Олена Кравченко-Дзондза та декан факультету Іван Кутняк, які наголосили на важливості впровадження досвіду закладів загальної середньої освіти під час вивчення фахових методик.

Вам буде цікаво