Науково-практичний семінар на базі міжнародної школи програмування Logika

Викладачі факультету початкової освіти мистецтва та студенти спеціальності «Початкова освіта та інформатика»  першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 18 квітня провели науково-практичний семінар на базі міжнародної школи програмування Logika у м. Самбір, діяльність якої представлена в понад 50-ти країнах світу.

Викладачка школи Тетяна Мусяк (студентка 4 курсу) розкрила завдання та принципи роботи школи, висвітлила вміння та навички, які здобувають учні під час навчання, а саме під час опанування програми Python Start, Scratch, враховуючи нові тренди в IT та освіті дітей.

Тетяна Мусяк розповіла, що діти вже в процесі навчання створюють власні проєкти – мультфільми, ігри, сайти і додатки, а кожен модуль курсу закінчується захистом проєкту перед одногрупниками і батьками. В кінці курсу у дитини буде портфоліо більш ніж з 10 власних проєктів.

У Logika працюють досвідчені викладачі-практики, які супроводжують та підтримують дітей протягом навчання, доступно пояснюють теорію, направляють у створенні власних проєктів, перевіряють та дають зворотній зв’язок по домашньому завданні, постійно звітують батькам про успіхи дитини.

Студенти 4 курсу переконалися, що важливим аспектом є розвиток навичок майбутнього, а саме – діти вчаться не тільки кодити, а й вигадувати ідеї для проєкту, шукати і перевіряти інформацію, розподіляти завдання і презентувати свою роботу перед аудиторією.

Доцентка кафедри фундаментальних дисциплін початкової освіти Наталія Винницька підбила підсумки та акцентувала увагу на важливості роботи школи, адже в учнів розвивається креативність, логіка і критичне мислення, командна робота і вміння публічно виступати.

Доцентка кафедри фундаментальних дисциплін початкової освіти Оксана Жигайло висловила щирі слова подяки керівникам та педагогам школи програмування Logikaза можливість співпраці та обмін досвідом.

Також викладачі та студенти з профорієнтаційною метою відвідали Самбірський ліцей Андрія Чайковського.