Науково-практична конференція на факультеті початкової освіти та мистецтва- спосіб популяризації науки в академічній спільноті

На базі факультету початкової освіти та мистецтва 21-22 березня  відбулася щорічна науково-практична конференція викладачів та здобувачів вищої освіти. Конференція проводилась з метою пошуку обдарованої студентської молоді та створення умов для її наукового зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів та апробації магістерських досліджень.

До участі у конференції залучено студентів першого бакалаврського та другого магістерського рівнів вищої освіти. Сформовано шість секцій з безпосередньою участю понад 100 доповідачів. Організатором виступила заступниця декана з наукової та виховної роботи, доцентка Вікторія Полюга.

Модераторами секційних засідань були: доцентка Лілія Стахів (секція «Педагогіки та методики початкової освіти»); доцент Іван Василиків (секція

«Фундаментальних питань початкової освіти»); доцентка Вікторія Полюга (секція «Методики навчання музичного мистецтва та вокально-хорового виконавства»); доцентка Наталія Сторонська ( секція «Інструментальної підготовки»); доцент Петро Фриз (секція «Хореографія»); доцент Михайло Сидор (секція «Образотворчого мистецтва, декоративного мистецтва та реставрації»).

Зазначимо, що з вступне слово у секціях виголосили завідувач кафедри фундаментальних дисциплін початкової освіти професор Володимир Ковальчук та професорка, завідувачка кафедри педагогіки і методики початкової освіти Ірина Садова . Професорка Марія Федурко відзначила роль наукової роботи в професійному становленні студентів – майбутніх учителів.

Секційні засідання пройшли у теплій, дружній атмосфері, на високому організаційному, науково-теоретичному рівні в дусі дискусій з поміркованою полемікою та великим зацікавленням студентської молоді. Тематика доповідачів обʼєднала наукові інтереси студентів та окреслила широке коло зацікавлень.

Зазначимо, що значна частина доповідей супроводжувалися демонстрацією презентацій. І надалі факультетська наукова спільнота планує щорічно організовувати науково-практичну конференцію та популяризувати науку в академічній спільності серед студентів та молодих учених.