Науково-методичний семінар на кафедрі фундаментальних дисциплін початкової освіти

4 травня 2023 року доцентки кафедри фундаментальних дисциплін початкової освіти Оксана Жигайло та Наталія Винницька провели науково-практичний семінар «Лепбук як інноваційний засіб формування креативної особистості школярів в умовах НУШ».

У роботі семінару взяли участь викладачі факультету початкової освіти та мистецтва, студенти ІV курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та студенти-магістри.

Впродовж заходу учасники активізували знання про лепбук, попрацювавши в сесійних залах за інтерактивним методом «Кластер».

Учасники презентували свої методичні скарбнички у вигляді відеороликів та презентацій, ділилися досвідом виготовлення лепбуків для учнів початкових класів із математики та інформатики. Наголосимо, що всі виготовленні студентами засоби є результатом виконання індивідуальних завдань із навчальних дисциплін «Сучасні методичні засади навчання математики у ПШ», «Формування культури логічного мислення учнів на уроках математики у ПШ», «Методика навчання інформатичної освітньої галузі у ПШ». Насамкінець учасники створили жовто-блакитну «Хмару слів», що символізувала основи педагогіки партнерства.

У заключному слові завідувач кафедри професор Володимир Ковальчук відзначив високий рівень підготовки студентів, акцентував на важливості застосування лепбуків на уроках в НУШ із метою партнерської взаємодії між вчителем, учнями та батьками.

Вам буде цікаво