Науково-методичний семінар кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти

Кафедра загальної педагогіки та дошкільної освіти в контексті фестивалю науки разом із студентами групи ДО-2324М факультету історії, педагогіки та психології нашого університету у змішаному режимі провела науково-методичний семінар на тему «Круглий стіл з проблем формування культури здоров’я».

На початку заходу прозвучав авторський вірш «Здоров’я – моє багатство» (Аліна Шишка, студентка групи ДО-2324М). Упродовж семінару його учасники виголосили такі доповіді: «Стимулювання здорового способу життя серед дітей дошкільного віку» (Ольга Пилипів, Вероніка Дзіндзюра, студентки групи ДО-2324М), «Здоров’я та  інновації: нові технології  в дошкільній освіті» (Оксана Брянка, Ірина Возняк, студентки групи ДО – 2324М), «Інтеграція здоров’язбережувальних технологій у педагогічну практику» (Марія Янів Марія, студентка групи ДО – 2324М), «Здоров’язбереження в системі інклюзивної педагогіки» (Наталія Дрогомирецька, студентка групи ДО-2324М), «Психолого-педагогічні умови формування та збереження ціннісного психологічного   ставлення до власного здоров’я» (Ірина Чомко, Наталія Долішняк, студентки групи ДО-2324М).

У заключному слові Юрій Калічак відзначив вже традиційно високий рівень підготовки студентів групи ДО – 2324М, активну участь педагогів випускової кафедри, щирість і безпосередність студентських виступів. Обговорення виявило широку обізнаність з проблем формування культури здоров’я у системі освіти усіх його учасників.

Вам буде цікаво