Науково-методична та профорієнтаційна робота кафедри філософії, соціології та політології імені професора Валерія Скотного

Викладачки кафедри філософії, соціології та політології імені професора Валерія Скотного: завідувачка кафедри, професорка Надія Скотна, доцентки Ірина Мірчук, Оксана Петрів, старша лаборантка кафедри Марія Галелюка-Войтович  відвідали КЗЛОР «Самбірський фаховий педагогічний коледж імені Івана Филипчака». У рамках візиту відбулася зустріч зі стейкхолдерами, зокрема з директором коледжу Володимиром Вантухом, заступницею директора з навчальної роботи Ольгою Собковською, викладачкою Лесею Войтків, яка є випускницею Дрогобицького педагогічного університету. Потенційні роботодавці долучились до процесу обговорення змісту освітньої програми «Філософія» третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти спеціальності 033 Філософія галузі знань 03 Гуманітарні науки, відзначили якість програми та висловили низку конструктивних пропозицій щодо її вдосконалення.

Також відбулася зустріч зі студентами педагогічного коледжу з профорієнтаційною метою. Викладачки ознайомили здобувачів закладу зі спеціальностями Франкового вишу, зокрема факультету історії, педагогіки та психології, розповіли про переваги навчання та міжнародну співпрацю університету, перспективи працевлаштування.

Доцентка Ірина Мірчук прочитала гостьову лекцію на тему «Психоемоційний стан та соціальні очікування студентської молоді в умовах війни (на матеріалах соціологічного проєкту)». Дві хвилі опитування «Студентство і війна» були проведені навчально-науковою соціологічною лабораторією, яка функціонує при кафедрі філософії, соціології та політології імені професора Валерія Скотного. Науковий аналіз було побудовано на низці запитань, які дають можливість порівняти настрої молодих українців, їхні психоемоційні стани, проаналізувати показники соціальних очікувань студентської молоді протягом двох років війни.

Учасники зустрічі долучилися до обговорення лекції та дискусії, студенти ставили запитання, обмінювалися ідеями та планами на майбутнє.

Викладачки університету вдячні колегам-педагогам з Самбірського фахового педагогічного коледжу за запрошення та плідну наукову співпрацю.