«Науковці» Дрогобицького ліцею ім. Б. Лепкого – переможці першого університетського турніру “Bonaza-2024” по CS2

В університеті відбулися змагання серед учнів шкіл Дрогобиччини з кіберспортивної гри Counter-Strike 2. Організували й провели турнір викладачі кафедри фізики та інформаційних систем, зокрема старший викладач кафедри, кандидат фізико-математичних наук Дмитро Карпин.

У фінал гри вийшли команди: «Науковці» (науковий ліцей імені Богдана Лепкого м. Дрогобича); «Чорнобаївка» (ліцей №3 імені В’ячеслава Чорновола); «Perfarator squad» (середня загальноосвітня школа № 1 м.Трускавець.

Переможцями І турніру з Counter-Strike 2 стала команда «Науковці»  у складі: Святослава Процика, Андрія Кухарського, Олександра Сокура, Матвія Біляка, Юрія Дяковича.

Організатори дякують за позитивні емоції усім командам та запрошують до участі у наступних турнірах