«Наша єдність – наша зброя!»

Саме під таким гаслом сьогодні ми відзначаємо 105-ту річницю проголошення Соборності України. Студенти і викладачі Дрогобицького педагогічного університету імені Івана Франка провели акцію-флешмоб «Наша єдність – наша зброя!», створивши символічну мапу України, на якій  представили кожний регіон нашої держави та спільно виконали Гімн України під час підняття державного прапору.

Акт Злуки, проголошений 22 січня 1919 року на Софійському майдані в Києві, став епохальною історичною подією, коли українські землі об’єдналися в одній державі. Упродовж багатьох десятиліть Акт Злуки залишається ідейним імперативом боротьби за незалежну, соборну державу

Нині Україна продовжує боротьбу за незалежність та свободу. Тому соборність залишається на порядку денному національних завдань.