Напрацьовували досвід як сприяти формуванню в суспільстві культури піклування про ментальне здоров’я

Доцент кафедри психології університету Андрій Зимянський взяв участь у навчальному проєкті «Академія психічного здоров’я», що реалізується у рамках Національної програми з охорони психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, ініційованої першою леді Оленою Зеленською, комплексної програми охорони психічного здоров’я та психосоціальної підтримки цивільного населення у Львівській області на 2023-2026 роки, за підтримки Українського інституту розвитку освіти, благодійного фонду «Коло сім’ї», фундації Americares, координаційного центру при РА ЛОДА. Метою навчального курсу є розвиток обізнаності освітян в питаннях поширених розладів у сфері психічного здоров’я дітей та підлітків з подальшою передачею отриманих знань в заклади освіти.

Андрій Зимянський також виступив спікером на обласному освітянському форумі «Творимо світ, безпечний для дитини»,який відбувся 16 січня. Захід проходив у «КЗ ЛОР «Бориславська санаторна школа». Тема доповіді: «Ресурсність та резильєнтність в освітньому процесі».

На форумі обговорювали як можна створити безпечний світ дитини спільними зусиллями громади, педагогічного та медичного колективів, батьків, благодійних фондів, психологів та психотерапевтів. Ділились досвідом роботи з дітьми з особливими потребами, говорили про те, як працювати з дітьми з окупованих територій та з тими, які перебувають у складних життєвих обставинах. Важливим було питання, як педагог може не втратити себе, віддаючи свою енергію дітям.