На  факультеті початково освіти і мистецтва вшанували роковини аварії на ЧАЕС

26 квітня студенти факультету початкової освіти та мистецтва долучилися до вшанування 38-их роковин Чорнобильської трагедії. Студенти другого курсу провели флешмоб «Передай свічку пам’яті про трагедію Чорнобильської АЕС» (Відео доступне за покликанням, де у віршованій формі презентували  як 38 років тому внаслідок злочинного експерименту вибухнув і загорівся 4-й енергоблок на Чорнобильській АЕС. Це була катастрофа, яку намагалися, але через масштаби не змогли приховати, оскільки до ліквідації наслідків катастрофи було залучено понад пів мільйона людей, серед яких пожежники, військові, лікарі, водії, вчені, шахтарі.

До вшанування пам’яті про трагедію долучились і студенти спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація». Студенти разом зі своїми керівниками (доцентом М. Сидор, старшими викладачами Ж.Ясеницькою та Г.Савчин) представили виставку світлин до вшанування пам’яті жертв Чорнобильської трагедії. Відвідувачі можуть ознайомитись з виставкою на факультеті у фойє корпусу за адресою вул. Івана Франка, 36.