Мистецтво під час війни

Здавалось би, у час борні та лихоліття на нашій землі мистецтво стоїть в ар’єргарді, скромно чекаючи на свого глядача або читача. Воно, можливо, не так на видноті, особливо нині, коли говорять гармати, але втім присутнє як завжди – сильне, сміливе, оригінальне, виражаючи авторську самобутність й творячи таємничий світ буття. Навіть у час війни та страхітливих руйнувань українці все ж таки знаходять час і наснагу для того, що облагороджує душу, змиваючи пил з буденності.

Завдяки талантам студентів факультету початкової освіти та мистецтва (Софії й Соломії Сергієнко, Марії Кручай, Наталії Макаревич, Діани Шетелі, Наталії Комарницької, Оксани Юськів, Вікторії Хащівської, Марії Бучок, Вікторії Шпильчин, Ольги Гриньків, Світлани Малик, Наталії Макаревич, Діани Жупанин, Вікторії Вільхи, Аліни Драч, Романа Тимчишина та ін.), ініціативі старших викладачів кафедри вокально-хорового, хореографічного та образотворчого мистецтва Жанни Ясеницької, Галини Савчин, кандидата мистецтвознавства, доцента Михайла Сидора й очільника факультету, кандидата філософських наук, доцента Івана Кутняка у бібліотеці Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка розпочала роботу творча виставка вихованців нашого вишу. До уваги відвідувачів полотна різних жанрів за характером, за змістом, технікою виконання (християнська, національна, пейзажна тематики…), які об’єднані непересічним хистом і наснагою творити прекрасне.

Запрошуємо увесь професорсько-викладацький склад нашого університету, студентство доторкнутися до прекрасного і заразом почерпнути сили та впевненості у нашій перемозі. Адже таку націю неможливо здолати нікому.

Директор бібліотеки ДДПУ ім. Івана Франка

Ігор Розлуцький

Вам буде цікаво