Миколая зустрічаймо в цей святий величний час

День святого Миколая – улюблене свято дітей і дорослих. У цей день прийнято не лише дарувати подарунки, а й вітати один одного теплими словами, бажати миру й достатку.
Традиційно 18 грудня 2019 року в актовій залі головного корпусу відбувся святковий ранок для дітей «Через поле, через гай йде до діток Миколай..», організатором якого став профком працівників університету.
Відкрив свято чудовий виступ студентів-музикантів під керівництвом Романа Стахніва.
Із вітальним словом до присутніх звернулася ректор професор Надія Скотна, яка побажала всім дорослим і маленьким глядачам миру, злагоди й достатку.
Діти були у захваті від чудової гри акторів Львівського академічного обласного музично-драматичного театру імені Юрія Дрогобича, які презентували музичну казку «Бременські музиканти».
І ось у залі з’явився сам Святий Миколай у супроводі Янголів. Хитрий та підступний Антипко вперто хотів переконати дітей бути неслухняними, однак перемогли сили добра.
Усі діти підготували віршики, пісеньки, музичні дарунки. Кожна дитина отримала винагороду за добрі вчинки – солодощі та цікаві книжечки. Святий Миколай вкотре переконався, що на ранку в університеті присутні талановиті маленькі особистості.
Профком працівників університету щиро вітає дітей та їхніх батьків із цим чудовим святом! Нехай Святий Миколай благословить Вас на добрі справи й дарує достаток, затишок і душевне родинне тепло. Нехай оселі благословляються вірою, затишком та добробутом, хай душі будуть відкритими для щастя!