Майстер-клас з робототехніки онлайн

Рівень кожної школи визначається успіхами її випускників. Кафедра фізики та інформаційних систем старається підтримувати зв’язок зі своїми випускниками, завжди цікавиться їх професійним ростом та радіє їхніми здобутками. Історії успіху у професії служать прикладом і заохоченням для теперішніх студентів.

5 квітня 2023 року зі студентами освітніх програм «Середня освіта (Інформатика, математика)» та «Середня освіта (Інформатика)» на платформі ZOOM відбулася чергова із запланованої серії онлайн зустрічей. Цього разу з вчителем інформатики Мар’яном Унятицьким. До майстер-класу долучилися студенти й інших освітніх програм.

Мар’ян Унятицький – вчитель-новатор Попелівського ЗЗСО І-ІІІ рівнів, який уже 5 років поспіль підтверджує статус міжнародного Вчителя-Експерта (Changemakers in education). Вчитель інфор­матики, який зумів настільки зацікавити своїх учнів, що вони самі стали промоутерами вивчення інформатики у школі. Вчитель і його учні радо діляться своїми знаннями і досягненнями з іншими школами. А серед їх останніх досягнень участь у Міжнародній олімпіаді з робототехніки (Корея), у перших в Україні офіційних змаганнях від американської робототехнічної платформи VEX, у ІV Всеукраїнському фестивалі освітніх інновацій «STEAM-HUMAN FOR PEACE: сила розуму й добра заради людства», призери конкурсу STEM-проєктів учнівської молоді у Чернівцях, фіналісти Всеукраїнського конкурсу “Супер урок 2021″…

Сьогодні Мар’ян Романович і його учні Софія Тінишин, Ірина Винар та Роман Видиш – гості факультету фізики, математики, економіки та інноваційних технологій. Присутні майже пів сотні учасників онлайн-зустрічі із задоволенням познайомились з основами робототехніки, матеріальною базою, симулятором та «живими» моделями роботів. Бажаючі змогли задати запитання, які їх цікавили, і отримали грунтовні відповіді. Обидві сторони залишились задоволені знайомством і виразили надію на подальші зустрічі, але вже у форматі живого спілкування.

Висловлюємо вдячність нашим гостям та організаторам зустрічі – гаранту освітньої програми «Середня освіта (Інформатика, математика)» доценту Оксані Сікорі та гаранту освітньої програми «Середня освіта (Інформатика)» доценту Тарасу Кобильнику.