Майстер-клас від тренера вищої категорії для студентів факультету здоров`я людини та природничих наук

У сучасних умовах забезпечення якості підготовки фахівців зі спеціальностей 014 «Середня освіта (Фізична культура)», 017 «Фізична культура і спорт», підвищення інтересу студентів до навчання та удосконалення професійної підготовки студентів, важливе місце в організації освітнього процесу займає залучення професіоналів-практиків до навчального процесу.

У басейні дитячо-юнацької спортивної школи імені Івана Боберського м. Дрогобича 19 березня відбувся майстер-клас з плавання для студентів спеціальностей 014 Середня освіта (Фізична культура) та 017 Фізична культура і спорт факультету здоров`я людини та природничих наук.

Майстер-клас провів кандидат педагогічних наук, тренер вищої категорії Ігор Павлів, він озна­йомив присутніх: з чого потрібно починати, на що звернути увагу, які особливості правильного навчання плаванню, які помилки виникають і як їх уникнути.

Студенти виконали комплекс вправ на суші, після цього удосконалювали навички плавання та пірнання у воді. Також Ігор Павлів звернув увагу учасників майстер-класу на особливості суддівства змагань з плавання.

Заняття проводилось на високому рівні, а використання досвіду професіонала-практика дозволило досягти ефективного сприйняття навчального матеріалу. Проведення таких занять сприяє формуванню професійних компетентностей та є запорукою отримання якісних знань з дисципліни і набуття практичних навичок відповідно до сучасних вимог роботодавців.