Майбутнім студентам – про вибір професії

Доцентка кафедри зарубіжної літератури та полоністики університету Ганна Іваночко провела профорієнтаційну роботу в школі № 3 у Трускавці, де також викладає польську мову.

Ганна Остапівна розповіла старшокласникам, що після закінчення факультету української та іноземної філології, на них чекає надзвичайно колоритне та змістовне життя. Адже професія філолога відкриває двері у велику кількість різноманітних сфер життєдіяльності.

Доповідачка наголосила, що у Дрогобицькому педагогічному університеті надзвичайно цікаво вчитися, адже тут діють програми обміну, за якими можна поїхати за кордон на семестр і здобути нові знання та досвід спілкування з іноземними однолітками.

Вступ до Дрогобицького університету – це шлях до отримання глибоких знань, самореалізації й професійного росту. А висококваліфіковані викладачі допоможуть розкрити та розвинути здібності усіх студентів. Ганна Іваночко побажала старшокласникам обрати навчання у перспективному Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка.

Вам буде цікаво