Лекція професорки Франкового вишу у Віденському університеті прикладних наук

У межах проєкту «Запрошені професори» для студентів спеціальності «Дошкільна освіта» Віденського університету прикладних наук 24 травня 2024 року відбулася лекція професорки ДДПУ Орести Карпенко на тему «Дошкільна освіта в Україні».

Під час лекції було представлено сучасну систему дошкільної освіти в Україні, розкрито різні типи дошкільних установ, особливості діяльності вихователів під час війни. Лекторка акцентувала увагу на цінності раннього розвитку дитини та ролі вихователя у її житті. Студенти Віденського університету прикладних наук мали чудову можливістю ознайомитися з досвідом дошкільної освіти в Україні, поглибити свої знання та отримати нові ідеї для власної професійної діяльності. Під час дискусії обговорювалися такі питання: розпорядок дня у закладах дошкільної освіти України, використання НУМО – онлайн платформи для дошкільників, вимоги до фахової підготовки вихователя та ін.

Для викладачки Дрогобицького вишу Орести Карпенко ця подія стала знаковою, оскільки у 2010 році, будучи студенткою за програмою Erasmus+ у Відні, Ореста Євгенівна могла лише мріяти про запрошення виступити гостьовим лектором у Віденському університеті прикладних наук.

З нетерпінням очікуємо на продовження співпраці та нові цікаві зустрічі.