Клінічна практика студентів у Міжнародній реабілітаційній клініці Козявкіна

  Уже четвертий тиждень триває клінічна практика студентів IV курсу спеціальності «Фізична реабілітація» в Міжнародній реабілітаційній клініці Козявкіна – одному з найкращих та найпотужніших вітчизняних реабілітаційних закладів європейського зразка, широко відомому не тільки в Україні, але і за її межами (має відділення в Об’єднаних Арабських Еміратах та на Кіпрі).

  Клініка спеціалізується на реабілітації пацієнтів із різними неврологічними розладами, включаючи церебральний параліч, затримку моторного розвитку у дітей, сколіоз, наслідки цереброваскулярних захворювань та черепно-мозкових травм, розлади аутистичного спектру, синдром дефіциту уваги та гіперактивності. В основу реабілітації покладений метод В.І. Козявкіна.

  Під час проходження практики студенти працюють із дітьми, які мають різні форми ДЦП: спастичну, атактичну, дискінетичну та змішані форми. За ступенями ураження: геміплегії, диплегії, тетраплегії, параплегії.

  У своїй роботі майбутні фахівці освоюють навички застосування основних форм і засобів методу Козявкіна: ЛФК, реабілітаційні клітки-павуки, масаж, механотерапію (різноманітні найновіші тренажери та прилади), бігові доріжки для відновлення функціональної ходьби, ігротерапію (комп’ютерні інтерактивні ігри на основі ліцензійного програмного забезпечення), фізіотерапію (парафіно-воскові аплікації, світлолікування та ін.).

  Наші студенти мають змогу вивчити кращий досвід роботи висококваліфікованих фахівців клініки, які щедро ним діляться, допомагають та наставляють увесь час під час проходження практики.

 

Вам буде цікаво