Його величність Вчитель (в Дрогобицькому університеті відзначили День працівника освіти)

Щорічно у першу неділю жовтня вся Україна святкує День працівника освіти – професійне свято всіх тих, хто причетний до навчання чи виховання майбутнього покоління. Тих, хто оре педагогічну ниву, сіє розумне і вічне.

 Його величність Вчитель… Про роль і високе призначення педагога напередодні професійного свята всіх освітян згадували і в Дрогобицькому університеті. З цієї нагоди 30 вересня 2022 року в актовій залі головного корпусу відбулася урочиста академія.

Захід розпочався вшануванням хвилиною мовчання героїв України, котрі віддали свої життя за її незалежність. Серед них і випускники нашого університету. З вітальним словом до освітянського колективу звернулася ректор професор Валентина Бодак, яка висловила вдячність за подвижницьку працю всім, хто виконує почесну місію педагога.

Духовне і вітальне слово виголосив університетський капелан отець Олег Кекош.  Зі словами вітань виступив студентський ректор Святослав Музичка.

Протягом святкової академії відбулося нагородження найкращих, найдостойніших у різних номінаціях:

“Найкращий науковець-воїн” – доцент кафедри фізики та інформаційних систем Іван Гадзаман;

“Найкращий викладач-волонтер” – професор кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Ірина Турчик;

«Краща кафедра за результатами науково-дослідної роботи у 2021/2022 навчальному році» – кафедра всесвітньої історії та спеціальних історичних дисциплін;

«Кращий куратор академічної групи у 2021/2022 навчальному році» – доцент кафедри української літератури та теорії літератури Олена Вовк;

«Кращий тренер-викладач у 2021/2022 навчальному році» – завідувач кафедри фізичної терапії, ерготерапії та здоров’я професор Галина Кондрацька;

«Найкращий викладач-митець у 2021/2022 навчальному році» –  завідувач кафедри музично-теоретичних дисциплін та інструментальної підготовки доцент Андрій Душний і доцент кафедри вокально-хорового, хореографічного та образотворчого мистецтва Михайло Сидор.

Цьогоріч студенти запропонували нову номінацію – «Найкращий викладач факультету очима студентів у 2021/2022 навчальному році». Переможцями стали:

  • факультет історії, педагогіки та психології – Ігор Смуток;
  • факультет здоров’я людини та природничих наук – Оксана Микитчин;
  • факультет початкової освіти та мистецтва – Наталія Калита;
  • факультет фізики, математики, економіки та інноваційних технологій – Леся Комарницька;
  • факультет української та іноземної філології – Наталія Лазірко.

Кожний номінант отримав почесну грамоту та грошові премії від профкому працівників університету у розмірі 1000 грн.

Святкову академію підготували відділ інформаційної діяльності та молодіжної політики і профком працівників університету. Протягом святкової академії усі мали змогу насолодитися концертною програмою, яку підготували представники факультету початкової освіти та мистецтва: емоційні вокальні композиції виконали студенти Світлана Куць, Марія Цицик, Олена Савка, викладачі Галина та Світлана Дицьо. Створила приємні емоції чудова інструментальна гра у виконанні Ольги Білінської, Юлії Осмачко, доцентів Валерія Шафети та Романа Михаця. Свої таланти зуміли проявити на сцені і студенти-хореографи: Єва Маршалок та Остап Жгут (І курс); Анастасія Паянова (ІІ курс); Віталій Врубляк та Ірина Дутка (ІІІ курс). Гарною несподіванкою став виступ учнів Дрогобицького наукового ліцею імені Богдана Лепкого.

Завершився захід спільним фото на згадку.

Вам буде цікаво