Інститут фізики, математики, економіки та інноваційних технологій завершив календарний рік звітом директора

30 грудня 2021 року відбулось останнє в цьому календарному році засідання вченої ради інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій. Серед питань порядку денного – звіт директора інституту доцента Юрія Галя.

«2021 календарний рік був важким, – зазначив доповідач, – перш за все тому, що на живе спілкування випав лише короткий відрізок часу». Але, на думку директора, інститут ефективно використав його, встигнувши підготувати і провести масштабну міжнародну конференцію з комплексного та функціонального аналізу, присвячену пам’яті професора Богдана Винницького. Серед 81 учасника представники більше 10 країн, зокрема, президент Канадійського математичного товариства Джавад Машрегі.

У межах святкування Дня вчителя 30 вересня 2021 року в інституті відбулася знакова для Дрогобича подія: презентація книги «Василь Бойчук: спогади про нетлінне». Життєва історія доктора фізико-математичних наук, професора, відмінника освіти України, академіка Академії наук Вищої школи України, багаторічного директора інституту зібрала в авдиторії його імені численних гостей.

Проведені інститутом у 2021 році 3 міжнародні і 1 регіональна наукові конференції, чисельні публікації, 2 захисти докторських дисертацій вказують, що життя в ІФМЕІТ вирує попри відтік наукових кадрів. Вселяє надію нова кадрова політика ректора професора Валентини Бодак. Тенденція до збільшення набору студентів у минаючому році стимулює до активнішої профорієнтаційної роботи.

Студентське життя і навчання, адаптоване до карантину, дає нові можливості. Активно в інституті ведеться міжнародна діяльність, розширюються програми студентської мобільності. Третій рік поспіль наші студенти беруть участь у програмі Erasmus+, проходячи семестрове навчання в університетах Польщі, Австрії, Бельгії. Беруть участь і перемагають у міжнародних конференціях та конкурсах; зустрічають першокурсників і провожають магістрів.

Фізматівська сім’я живе та розвивається! Створюються нові кабінети й лабораторії, встановлюється нове мультимедійне та STEM-обладнання, поповнюються бібліотечні фонди науковою і методичною літературою, запроваджуються нові освітні програми… З вірою та надією входимо в новий 2022-й рік!

Вам буде цікаво