Фотовиставка «Україна в Антарктиді. Історія відважних»

З 1 до 6 грудня у фоє  Народного дому І. Франка в Дрогобичі працюватиме унікальна фотовиставка «Україна в Антарктиді. Історія відважних» про життя та роботу українських полярників в Антарктиді.

1 грудня (о 14:00 год.), в день підписання Договору про Антарктику, відбудеться офіційне відкриття виставки. Вона розповідає про життя та роботу наших полярників на крижаному континенті й присвячена 25-річчю передачі Україні британської антарктичної станції «Фарадей», що нині має назву «Академік Вернадський».

Виставку відкриє учасник шести Українських антарктичних експедицій Юрій Отруба, а в прямому включенні зі станції «Академік Вернадський» відвідувачів привітають зимівники 26-ї УАЕ, зокрема Олександр Книжатко, який народився та виріс в Дрогобичі.

Після урочистого відкриття відбудеться екскурсія виставкою та вікторина для найуважніших слухачів.

Запрошуємо викладачів та студентів університету відвідати фотовиставку.

Вхід вільний, за умови дотримання карантинних вимог та норм.