Фестиваль «Студентська ліга сміху» повернувся після чотирирічної перерви

У Народному домі імені Івана Франка відбувся захід, який традиційно весною проводить профком студентів, а саме ХХVIII фестиваль «Студентська ліга сміху». Поборотися за перехідний кубок і чемпіонське звання виявили бажання 5 команд: команда факультету історії, педагогіки та психології «Лесі Українки, 46»; команда факультету фізики, математики, економіки та інноваційних технологій «Фізматівська Шпана»; команда факультету початкової освіти та мистецтва «АТТОМ»; команда факультету здоров’я людини та природничих наук «Френдзонівська ФІФА»; команда факультету української та іноземної філології «ІНФАРКТ».

Організатор та ведучий «Студентської ліги сміху» Ігор Гівчак повідомив, що проведення такого заходу відновилося після чотирирічної перерви і висловив сподівання, що фестиваль стане традиційним в університеті.

Свій гумор, винахідливість та інтелектуальні здібності команди продемонстрували в конкурсах «Візитка»,«Розминка» та  «СТЕМ».

 До складу журі організатори запросили колишніх учасників команд КВН університету, які у різний період брали участь у фестивалі «Клубу веселих і найкмітливіших».

 За рішенням журі, чемпіоном ХХVIII фестивалю «Студентська ліга сміху». стала команда «Лесі Українки, 46» (факультет історії, педагогіки та психології), друге місце посіла команда факультету фізики, математики, економіки та інноваційних технологій «Фізматівська Шпана», а третє місце виборола команда факультету початкової освіти та мистецтва «АТТОМ».

Всі команди, які брали участь у фестивалі, були нагороджені спеціальними дипломами, грошовими преміями від організаторів, а команда-переможець –  перехідним кубком. Також всі команди-учасниці отримали спеціальні призи від запрошеного гостя – керівника Дрогобицької районної військової адміністрації Степана Кулиняка, який у вітальному слові подякував учасникам за цікаву гру і пообіцяв свою підтримку у проведенні студентських заходів в університеті.

 ХХVIII фестиваль «Студентська ліга сміху» був благодійним, усі виручені кошти будуть перераховані на придбання Франко-дрона.

Організатори фестивалю висловлюють щиру подяку учасникам «Студентської ліги сміху» , а також тим, хто долучився до доброчинної акції.

Вам буде цікаво