Меню

«

»

Фестиваль польсько-української культури «Під спільним небом» за участі Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка

Багаторічна співпраця Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка та Колегіуму Вітелона в Лєгніці дала можливість студентам нашого університету взяти участь у Фестивалі польсько-української культури «Під спільним небом», який відбувся за підтримки Міністерства освіти та науки Республіки Польща та Польсько-Української Ради обміну молоддю.

З 28 серпня у Лєгніці стартував партнерський проєкт «Під спільним небом – студенти у фестивалі польсько-української культури» за участі 18 студентів нашого Університету, зокрема, факультету історії, педагогіки та психології, факультету початкової освіти та мистецтва та факультету здоровʼя людини та природничих наук під керівництвом доцента кафедри всесвітньої історії та спеціальних історичних дисциплін Ірини Лозинської. Учасники проєкту активно долучилися до проведення фестивалю. У перші дні підготовки студенти нашого Університету та  Колегіуму Вітелона взяли участь у майстер-класах з виготовлення косметики, плетіння віночків з живих квітів та приготування ресторанних страв. На фестивалі студенти мали змогу продемонструвати отримані вміння і навички. Були представлені роботи студентів факультету початкової освіти та мистецтва спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація».

Учасниками фестивалю  були також делегація Дрогобицького університету у складі заступника декана факультету початкової освіти та мистецтва Олени Кравченко-Дзондзи та заступника декана факультету фізики, математики, економіки та інноваційних технологій Христини Войтович, офіційні делегації від Музею-садиби Івана Франка, Дрогобицького музичного фахового коледжу імені Василя Барвінського та Дрогобицької міської ради.

Упродовж усіх днів студенти та представники університету брали участь у численних зустрічах із представниками місцевого самоврядування міста Легніца та керівництвом Колегіуму Вітелона. Одна з основних тем – підтримка українців у час війни. Польський народ і надалі підтримуватиме українців допоки не буде здобуто ПЕРЕМОГУ над ворогом.

Університет висловлює слова подяки керівництву Колегіума Вітелона та особисто пані  докторці Беаті Скварек як незмінному ініціатору партнерських проєктів за багаторічну та плідну співпрацю (волонтерську та навчальну), польським та українським студентам за участь у проекті та фестивалі.

Віримо, що всі ми будемо жити під спільним МИРНИМ небом!