Фестиваль «Козацькі забави»

03 жовтня 2023 року на спортивному майданчику біля гуртожитків університету відбувся фестиваль «Козацькі забави», приурочений до свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Українського Козацтва. Захід організували кафедра фізичної терапії, ерготерапії та здоров’я і профком студентів.

Мета  проведення козацьких забав – це популяризація та розвиток народних традицій, звичаїв і обрядів серед студентської молоді.

Вітальне слово виголосив проректор Гриник І.М.,  акцентуючи увагу на велике значення національних традицій. Привітав учасників і гостей також голова профкому студентів Гівчак І.О., а доцент кафедри фізичної терапії, ерготерапії та здоров’я Слімаковський О.В., який був також ведучим, ознайомив з правилами проведення козацьких забав.

У змаганнях взяли участь  команди від кожного факультету. Учасники продемонстрували свою фізичну підготовку і художню майстерність у семи різних конкурсах.

Після напруженої боротьби призові місця команд розподілилися таким чином: І місце виборола команда факультету здоров’я людини та природничих наук, ІІ місце – команда факультету історії, педагогіки та психології, ІІІ місце – команда факультету початкової освіти та мистецтва, IV місце розділи між собою команди факультету фізики, математики, економіки та інноваційних технологій та факультет української та іноземної філології.

Студенти мали можливість позмагатися і подивитися на виступи інших, цікаво провести час і скуштували справжній козацький куліш. Завідувачка кафедри фізичної терапії, ерготерапії та здоров’я  Галина Кондрацька вручила грамоти переможцям, а також всі команди отримали призи від студентського профкому.

Бажаємо усім учасникам подальшого духовного та фізичного розвитку.