Факультет української та іноземної філології відвідали учні Стрийської гімназії

Факультет української та іноземної філології 14 травня приймав особливих гостей – учнів 5-6 класів Стрийської гімназії разом з їхніми наставники. Діти виявили бажання познайомитися з локаціями Дрогобича, які пов’язані з нашим славетним земляком Іваном Франком.

Учнів зустріли та провели цікаву екскурсію заступниця декана Руслана Манько та доцентка Ірина Дмитрів. Діти дізналися про шкільні роки Франка-гімназиста, його зацікавлення, розваги, успіхи та труднощі. Їм розповіли і про інших відомих особистостей, пов’язаних з колишньою гімназією, а на сьогодні – університетом. Н

Незабутні враження викликало в дітей запрошення доцента Ігоря Розлуцького послухати лекцію з української літератури. Гості відвідали музей-студію Івана Франка, полоністичний центр, кафедру української літератури та теорії літератури, прогулялися факультетськими коридорами й аудиторіями.

Кульмінацією екскурсії стала зустріч зі студентами, які радо ділилися враженнями про університетське життя. Марія Ращупкіна розповіла про участь у програмі ERASMUS+, яка відкрила для неї багато можливостей і залишила незабутні враження. Першокурсниця Юлія Галишин продемонструвала відеоролики про студентське дозвілля. На згадку про зустріч учням вручили невеличкі подарунки.

Екскурсія подарувала чудові моменти як для гостей, так і для викладацько-студентського колективу факультету.

Вам буде цікаво