Дипломи магістрів вручили випускникам факультету фізики, математики, економіки та інноваційних технологій

Омріяні дипломи магістра за спеціальностями 014 “Середня освіта (Математика)”,111 “Математика”, 014 “Середня освіта (Фізика)”, 014 “Середня освіта (Інформатика)”, 014 “Середня освіта (Трудове навчання і технології)”, 051 “Економіка”, 073 “Менеджмент” отримали випускники 2024 року.

Свято відбулося у зворушливо теплій родинній атмосфері. Розпочалася церемонія в актовій залі факультету з виконання державного гімну України, що надало події ще більшої урочистості та святковості. Далі хвилиною мовчання було вшановано світлу пам’ять та героїчний подвиг загиблих захисників України, серед яких є і випускники Дрогобицького університету. Ведучі свята – Христина Думяк та Дем’ян Римар – висловили проникливі до глибини душі слова вдячності всім, хто сьогодні стоїть на захисті рідної землі та бореться за мирне майбутнє українців.

З вітальним словом до всіх присутніх звернулися: декан факультету фізики, математики, економіки та інноваційних технологій, доктор фізико-математичних наук, професор Ігор Столярчук, студентський капелан отець Олег Кекош, завідувач кафедри математики та економіки, кандидат педагогічних наук, доцент Тарас Війчук, завідувач кафедри фізики та інформаційних систем, кандидат фізико-математичних наук, доцент Віталій Гольський, професор кафедри технологічної та професійної освіти, доктор педагогічних наук Іван Нищак.

Звертаючись до своїх, уже колишніх, але назавжди рідних серцю студентів, промовці висловлювали слова захоплення, гордості та поваги, а також великих сподівань, що безмежно талановиті, самодостатні та успішні цьогорічні випускники, які так щедро примножували славу факультету й університету під час навчання, будуть робити це й надалі, під час професійної діяльності, на ще вищому рівні.

Окрасою свята та чудовим подарунком випускникам стали вокальні номери у професійному виконанні студенток факультету Андріани та Валентини Янів, в яких вони закликали понад усе любити свою Батьківщину та з любов’ю в серці рухатися дорогою життя. З особливим відлунням у серцях присутніх звучала поезія з уст ведучих свята.

Багато випускників при цьому не могли стримати сліз, адже розуміли, що студентські роки життя закінчилися, а святкова церемонія для них водночас є й  початком нового дорослого етапу життя, сповненого викликами та широкими можливостями.

Дорогі випускники, сердечно вітаємо вас з успішним завершенням навчання! Ви не просто отримали диплом – ви здобули глибокі знання, вміння та навички, необхідні, щоб працювати в обраній вами професії. Пам’ятайте, ви – майбутнє нашої держави. Саме від вас, розумних, обдарованих, талановитих та творчих, буде залежати те високе місце у світовій спільноті, яке посяде наша Батьківщина.