Дошкільна робота студентів та викладачів університету

16 жовтня 2019 року кафедра загальної педагогіки та дошкільної освіти, лабораторія педагогічної творчості Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка за сприяння відділу освіти виконавчого комітету Самбірської міської ради на базі дошкільного навчального закладу № 13 «Казка» міста Самбір провели методичний семінар «Інтелектуальний та фізичний розвиток дошкільника у сучасному ЗДО».

Порядок роботи семінару передбачав обмін передовим педагогічним досвідом, майстер-класи, презентацію навчально-методичної літератури, спілкування та обмін думками між вихователями, викладачами й студентами дошкільного профілю.

У роботі семінару взяли участь завідувач кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти професор Марія Чепіль, доценти кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Анна Федорович, Юрій Калічак, Надія Дудник, а також працівники ДНЗ № 13 «Казка» завідувач Н. Хом’як, вихователі Я. Возняк, О. Копилець, О. Звозда, Н. Здзеба, І. Козьоринська. Долучилися до заходу студенти групи ДО-13Б, які не лише збагатилися новими знаннями та досвідом, але й мали можливість отримати вичерпні відповіді на поставлені запитання від колишніх випускників нашого університету, а зараз – досвідчених вихователів-улюбленців дітей дошкільного віку.

Вже стала доброю традицією тривала та плідна співпраця науковців-теоретиків Франкового вишу із педагогами-практиками міста Самбір, яка дозволяє не лише збагатитися передовим педагогічним досвідом, обмінюватися думками про сучасний стан та майбутнє дошкільної освіти, але й сприяти гармонійному розвиткові дошкільників.

Вам буде цікаво