Доцент Роман Проць – володар Кубку Меморіалу Кобичика

Команда Комітету арбітрів Львівської області вдруге поспіль стала переможцем щорічного турніру з футзалу пам’яті відомого футболіста, арбітра, вчителя і футбольного функціонера Петра Кобичика.

На спортивному майданчику в Чернівцях за трофей змагалися шість команд, які спершу порівно поділили на дві групи. До їх складу мали право потрапити лише ті арбітри, які працювали чи продовжують працювати на всеукраїнському професіональному рівні.

На груповому етапі львівські рефері з рахунком 4:1 розгромили господарів, згодом була ще більш переконлива перемога над збірною Хмельниччини (7:1), у підсумку – з максимальною кількістю очок вибороли першість у свої групі.

У фіналі львів’яни зійшлися в герці з переможцем паралельної групи – командою Комітету арбітрів Київської області. У вирішальній дуелі суперник із Київщини відкрив рахунок, проте львівʼяни перемогли – 2:1! Третє місце зайняли арбітри з Чернівеччини, четверте – з Тернопільщини, п’яте – з Івано-Франківщини, шосте – з Хмельниччини.

Команду Комітету арбітрів Львівської області у статусі переможця турніру нагородили ексклюзивними медалями, кубком і дипломом. Честь Львівщини захищали Андрій Смольський, Василь Остапчук – обидва воротарі й капітани команди, Богдан Грисьо, Юрій Ковальчук, Олександр Афанасьєв, Роман Проць, Олексій Кучерешко, Андрій Кузьмін, Олег Кузик, Роман Любінець, Олексій Нефедченко на чолі з досвідченим наставником Юрієм Можаровським.

Найкращим гравцем турніру визнали Олександра Афанасьєва, а 53-річний Роман Проць став найстаршим гравцем цьогорічного Меморіалу Кобичика.

Вам буде цікаво