Доцент Роман Проць провів семінар для фахівців Тернопільщини

З ініціативи Асоціації футболу Тернопільщини та за сприяння Асоціації футзалу України доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту університету Роман Проць 9 лютого провів навчально-методичний семінар для фахівців Тернопільської області.

У сучасному конференц-залі спортивного комплексу  “Глобус” зібралося близько півсотні слухачів, серед яких тренери і вчителі фізичної культури, гравці і представники команд, арбітри і спостерігачі арбітражу.

На початку семінару для визначення найбільш актуальних тем Роман Проць, який є головою комісії з питань методичної підготовки інструкторів, арбітрів та спостерігачів Асоціації футзалу України, провів інтерактивне опитування. Результати, за допомогою кольорових діаграм, оперативно проаналізував спільно зі старшим викладачем кафедри фізичного виховання та реабілітації ХНМУ Денисом Куцим, якийв ходить до Еліт-категорії арбітрів FIFA з футзалу. Після цього провідні фахівці КА АФУ розпочали плідну дискусію про вирішення проблемних питань в організації та арбітражі футзальних змагань регіону, що сприятиме якісному розвитку спорту і футзалу зокрема. Жваве обговорення, під час перегляду на великому екрані відеоматеріалів з новітніми аспектами, тривало близько чотирьох годин.

Підсумовуючи роботу семінару, голова Асоціації футболу Тернопільщини Тарас Юрик та виконавчий директор Василь Заторський подякували кваліфікованому лектору Романові Процю і його колезі Денису Куцому за співпрацю і якісно проведений семінар.

Вам буде цікаво