Доцентка кафедри історії України та правознавства взяла участь в онлайн-презентації

HELP (HumanRightsEducationforLegalProfessionals / Освіта в галузі прав людини для юристів) – головна освітня програма Ради Європи для юристів. Програма HELP розробляє та впроваджує безкоштовні онлайн-курси з прав людини та верховенства права.. Курси HELP розроблені англійською мовою, а потім перекладені іншими мовами. Станом на червень 2024 року існує 54 курси HELP англійською мовою, 33 курси були перекладені українською мовою.

18 червня доцентка кафедри історії України та правознавства Єлизавета Копельців-Левицька взяла участь в онлайн-презентації «Стратегії впровадження курсів Ради Європи HELP до освітнього процесу закладів вищої освіти України».

В онлайн-презентації взяли участь понад 400 представників закладів освіти. У стратегії запропоновано курси HELP включати в структуру окремих навчальних дисциплін у різних варіаціях: як підтвердження «відпрацювання» пропущених студентами аудиторних годин (занять), що замінює написання рефератів чи інших робіт, що відповідають тематиці курсів HELP; – як частини сертифікаційних програм і окремих освітніх компонентів на вибір. Ці форми найменш зарегульовані, тож їх впровадження не є складним і для викладача і для закладу – зарахування додаткових балів за проходження курсів HELP студентами в рамках навчальної дисципліни.

Після успішного проходження курсу учасники та учасниці можуть отримати індивідуальний цифровий сертифікат Ради Європи. Це дуже корисно для студентів, які можуть додати його до свого резюме, а також для викладачів університетів, які мають підтвердження, що студенти закінчили курси HELP.

Одним із перших курсів HELP, який планує впровадитиЄлизавета Копельців-Левицька для студентів Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка-«FamilyLawandHumanRights» англійською мово, у вивчені вибіркової дисципліни «Сімейне право України» взамін індивідуальних завдань або при «відпрацюванні»пропущених аудиторних занять.

Інтерактивність та практична спрямованість курсів HELP забезпечують високу ефективність у вивченні англійської мови. Через інтерактивні завдання та аналіз реальних кейсів, учасники мають змогу активно застосовувати мову в контексті професійних ситуацій, що сприяє глибокому засвоєнню матеріалу та розвитку відповідних комунікативних навичок.

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors