Діяльність Дрогобицького університету під час війни

Від початку військових дій в Україні виникла кризова гуманітарна ситуація, пов’язана з переселенням мешканців тих областей, де відбувалися обстріли та оборонні бої.

У Дрогобицькому університеті було створено Волонтерський центр допомоги ЗСУ та територіальній обороні, який координує роботу гуманітарної місії. Керівник центру  одразу окреслив його напрями роботи. Так, починаючи з 28 лютого університетський гуртожиток № 5 почав приймати біженців. За місяць роботи в гуртожитку проживало 932 особи, а на сьогодні поселено понад 500 тимчасово внутрішньо поселених осіб, з них – 158 дітей.

У холі гуртожитку волонтери університету організували пункт видачі продуктів харчування та засобів гігієни. Призначено відповідальних осіб за прийом, сортування і впорядкування гуманітарної допомоги (одяг, взуття), координаторів щодо забезпечення побутовими предметами (пральні машини, холодильники, посуд).

Викладачі факультетів початкової та мистецької освіти і психології, педагогіки та соціальної роботи склали графік роботи з дітьми дошкільного та шкільного віку, організувавши окремі локації. Кожен день насичений рухливими іграми, театральними дійствами, аплікуванням, літературними і краєзнавчими вікторинами, малюванням, ліпленням, бісероплетінням, хореографією та розвагами. Для дітей педагоги проводять навчально-виховні заходи.

Як для дітей, так і для дорослих організовано дозвілля: екскурсія до Державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі», поїздка до зоопарку «Лімпопо» в Меденичах, театральні вистави у Львівському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. Юрія Дрогобича.

Робота в гуртожитку не припиняється, адже завжди є потреба у підтримці та допомозі тимчасово внутрішньо переміщеним особам.

 

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors