День Героїв

23 травня українці відзначають величне й важливе свято – День Героїв.

Ми ще раз згадуємо та вклоняємося подвигу українських лицарів княжої доби, козаків, січових стрільців, холодноярців, вояків УПА, Другої світової війни, Героїв Небесної Сотні та російсько-української війни. Ми пишаємося поколінням наших предків, які впродовж століть боролися за незалежність України, схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто без вагань віддав за неї свої життя, чий героїчний чин став прикладом для майбутніх поколінь.

Жорстока боротьба з московитською навалою за цілісність і соборність України триває. Ми є свідками справжнього героїзму та сили духу, які демонструють наші воїни, проливаючи кров за те, щоб ми мали можливість жити у вільній і цивілізованій країні.

Тому, не забуваючи про величні подвиги усіх попередніх поколінь захисників України, ми схиляємо голови, насамперед, перед мужністю і звитягою тих наших воїнів-захисників, які нині захищають державу. Висловлюємо свою щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє щире синівське серце до ніг Матері-України, чий героїчний чин став прикладом для майбутніх поколінь.

Вітаємо всіх із Днем Героїв!

Хай на освяченій кров’ю Героїв українській землі запанують мир і злагода. Добра Вам і Вашим родинам, а Українській державі – процвітання, сили й слави!

Слава Україні!

Слава її Героям!

 Ректор професор Валентина БОДАК

Вам буде цікаво