Черговий випуск бакалаврів та магістрів за освітньо-професійною програмою «Соціальна педагогіка»

В період  17-18 та 24-27 червня 2024 року на факультеті історії, педагогіки та психології відбувалися державні іспити та захист кваліфікаційних робіт зі спеціальності 231 «Соціальна робота» за спеціалізацією «Соціальна педагогіка».

Цьогорічне завершення навчання стало для всіх нас особливим, оскільки вперше кафедрою соціальної педагогіки та корекційної освіти одночасно випускалося понад 45 студентів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти – соціальних педагогів.

Студенти-магістранти та бакалаври у доповідях і презентаціях  представили результати своїх наукових досліджень, які пройшли відповідну апробацію у виступах на всеукраїнських та регіональних наукових конференціях, представлені у публікаціях і збірниках наукових конференцій, обговорювались на засіданнях проблемних груп та студентських наукових гуртків.

Як зазначили голови екзаменаційних комісій, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології Заміщак Марія Ігорівна та кандидат педагогічних наук, директор Кульчицького закладу середньої освіти І-ІІІ ступенів Ралівської сільської ради Самбірського району Львівської області Бобак Оксана Богданівна, захист продемонстрував високий рівень теоретичної і практичної підготовки випускників. Це частково зумовлено й тим, що частина випускників уже успішно працює за фахом у соціальних службах, в закладах загальної середньої освіти та закладах дошкільної освіти.

Представлені роботи відрізнялися не лише елементами наукової новизни, а й суттєвим практичним спрямуванням, чим викликали жваву дискусію та активне обговорення серед усіх присутніх на захисті. На поставлені комісією запитання, студенти давали аргументовані та змістовні відповіді, демонструючи високий рівень професійної підготовки.

Викладачі кафедри щиро вітають усіх випускників із успішним захистом та бажають подальших успіхів у професійній діяльності, розв’язанні складних але надзвичайно важливих завдань розвитку соціальної педагогіки. Пишаємося вами! Бажаємо нових здобутків та звершень!

Generic selectors
Exact matches only