Черговий успішний випуск на спеціальності «Середня освіта. Інформатика»

Червень – місяць підведення підсумків, який приносить радість закінчення і сльози прощання. На факультеті фізики, математики, економіки та інноваційних технологій закінчилися випускові іспити. Хтось прощається з франковим вузом, а хтось складає іспити на наступний освітньо-кваліфікаційний рівень.

Для бакалаврів спеціальності «Середня освіта (Інформатика та математика)» завершальним був комплексний кваліфікаційний іспит. Він показав готовність студентів до роботи в школі. А навіть більше, окремі з них уже спробували себе на посаді вчителя і не тільки під час педагогічної практики. Як відзначають самі випускники таке поєднання двох спеціальностей інформатика+математика додає їм більших можливостей для реалізації себе в школі.

Прощальним для магістрів спеціальності «Середня освіта (Інформатика)» був захист кваліфікаційних робіт. Він тривав цілих 4 дні, бо цього року випускалось аж 43 студенти. Але не тільки кількістю, але і якістю відзначився цьогорічний випуск. Попри глобальні виклики (пандемія, військовий стан), магістри успішно виконали навчальний план і дослідницький проєкт. Багато з них – практикуючі вчителі, які ділилися вже набутим педагогічним досвідом і прийомами своєї педагогічної майстерності. Напроти, ІТ-фахівці з досвідом роботи до 7 років відзначили, що їм цікаво було поглянути на процес навчання зі сторони учня. Виступаючи у ролі вчителя, стояло завдання включити мотивацію, щоб «горіли очі» і не розсіювалась увага; орієнтуватись на результат… Цікавий досвід попри «рутинну» роботу з кодами і додатками.

В цілому державні кваліфікаційні комісії на спеціальності «Середня освіта (Інформатика)» відзначили високий рівень підготовки випускників і їх готовність до практичної роботи. Кажемо нині магістрам «в добру путь!», а бакалаврам – «до зустрічі».

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors