Блаженніший Любомир Гузар – Людина-епоха

Блаженніший Любомир (Гузар), Архиєпископ-емерит УГКЦ, моральний авторитет України відійшов у вічність. Сумує Україна, сумує Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка.
Мимоволі згадується зустріч покійного з колективом нашого навчального закладу у жовтні 2012 року. Багаторічний керівник Української греко-католицької церкви відкрив конференцію академічних капеланів Львівщини, присвячену 10-річчю студентського капеланства у Франковому виші, яке розпочалося ще у 2002 році спільною угодою між ректором Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка та Єпископом Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ. Блаженніший Любомир (Гузар) високо оцінив роль студентського капелана у духовному вихованні молоді, дав чіткі настанови священикам, які виконують цю благородну місію. Отець Олег Кекош уже 15 років несе Боже слово до студентів Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.
21 березня 2013 року Центр академічного душпастирства Київської Архиєпархії УГКЦ організував конференцію на тему «Капеланське служіння у вищих навчальних закладах». Досвід дрогобичан на конференції презентували капелан о. Олег Кекош та проректор Юрій Кишакевич. Тоді під час особистої зустрічі Блаженніший Любомир Гузар нагородив відзнакою ректора Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І. Франка Надію Скотну та проректора Юрія Кишакевича за плідний розвиток академічного душпастирства в університетському середовищі. Відзнаки − медалі, виготовлені з нагоди 80-річчя блаженнішого Любомира Гузара та 55-ліття священства − вручив нагородженим у Дрогобичі влітку цього ж року єпископ-помічник Київської Архиєпархії УГКЦ Йосип Милян.
Вічна пам’ять Блаженнішому Любомиру Гузару, великому українцеві, подвижнику.