Благодійний концерт на підтримку ЗСУ кафедри музично-теоретичних дисциплін та інструментальної підготовки

У четвер, 2 листопада цього року кафедрою музично-теоретичних дисциплін та інструментальної підготовки було ініційовано проведення благодійного концерту на підтримку ЗСУ у актовому залі Університету. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих у російсько-українській війні. З вітальною адресою від ректорату виступив проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та інформаційної діяльності Ігор Гриник.

Програма концерту увібрала концертні номери студентів, викладачів та концертмейстерів кафедри, від класики (Т. Альбіноні «Адажіо», К. Дебюссі Етюд До-мажор «Наслідування Черні» з циклу «Дванадцять етюдів», А. Вівальді «Зима» з циклу «Пори року», Л. Бассі «Концертна фантазія» на мотиви з опери Дж. Верді «Ріголетто», Ф. Мендельсон «Концертна фантазія» (І ч.) для двох кларнетів та фортепіано, Ф. Крейслера «Муки кохання», Ф. Шопена «Ноктюрн Des dur» та «Фантазія-Експромт») до сучасної музики (Г. Хермоса «Анантанго»), творів українських композиторів (А. Кос-Анатольського «Аркан», В. Власова «П’єса у формі французького вальсу» та «Свято на Молдаванці», В. Івасюка до слів Д. Луценка «Чебреці», О. Герасименко «Мелодія блакитного неба», П. Гільченка Вальс «Спогад», М. Тимофіїва до слів Н. Яцків «Посадила гарбузи», М. Скорика «Мелодія», Ю. Польового «Намисто», Т. Петрененка «Україна», авторську музику (Р. Багдасаряна «Тарантела») та аранжування (Ю. Жиро в аранж. І. Сумарука Вальс «Під небом Парижа»).

Серед виконавців: піаністи – Вікторія Глуханич (клас проф. Оксани Фрайт) та Нікіта Коцуров (клас доц. Уляни Молчко), доктор філософії та провідний концертмейстер кафедри Олена Дмитрієва, кандидат мистецтвознавства, доцент Наталія Сторонська, доцент Олександра Німилович; скрипалі – Олександр Городицький та Леся Блищак (клас доц. Юрія Чорного), баяністи-акордеоністи – Володимир Сочко, Остап Туркалік, Іван Сумарук, Дарія Дьолог, Ростислав Чворсюк, Тарас Панасяк, Микола Строган (клас проф. Андрія Душного), Размік Багдасарян (клас доц. Валерія Шафети), духовики – Василь Білинський, Ростислав Зварич, Діана Хай (клас доц. Романа Михаця); бандуристки – Марія Бодник, Христина Ванькович, Ірина Походай (клас доц. Оксани Бобечко); аспіранти Василь Гамар (етнодухові інструменти) та Юлія Осмачко (фортепіано). Поряд з солістами, свою майстерність демонстрували ансамблі малих форм (дуети та тріо). Фінальний акорд прозвучав у виконанні доцента Романа Михаця «Ми Переможемо!» композитора О. Яременка.

На закінчення, від волонтерського руху Дрогобича слово мала Ірина Юрчак. Подяка усім учасникам концерту й тим, хто долучився до збору коштів була виголошена деканом факультету початкової освіти та мистецтва, доцентом Іваном Кутняком. Сума збору – 4530, відразу була передана на потреби нашим військовим через волонтерку п. Ірину.

Дякуємо всім Вам за підтримку.

Слава Україні!

Роман ДИДИК,
аспірант кафедри вокально-хорового, хореографічного та образотворчого мистецтва

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors