Білий тиждень на біолого-природничому факультеті

Останній тиждень перед Великоднем називається білим або чистим.  За  українською традицією віряни пов’язують його з оновленням і прощенням як духовним, так і тілесним.

Цього тижня на біолого-природничому факультеті тривала підготовка до Христового Воскресіння! На факультеті в форматі онлайн із використанням платформи Zoom відбувся майстер-клас «Розпис писанки». Учасники мали змогу ознайомитися із техніками писанкарства, символікою кольорів та орнаментів у писанці, а також особливостями її виготовлення у різних етнокультурних регіонах України. Культура писанкарства вражає своєю самобутністю. У народі кажуть: «Світ існує доти, поки живе писанка». Тож давайте продовжувати тисячолітні традиції наших предків і не забувати, наскільки багатою є українська культура.

У приміщені біолого-природничого факультету запанувала святкова атмосфера. Деканат, кафедри, бібліотека, кабінети і хол зажили новим життям. Композиції, створені Уляною Андрух, милують око, дарують святковий настрій та оптимізм. Цього тижня також велися роботи в дендропарку «Екопарк-студентський» і довкола корпусу.

Цьогоріч ми знов будемо святкувати Воскресіння Христове особливо – в умовах карантинних заходів у зв’язку з пандемією COVID-19.

Шановні колеги, дозвольте привітати Вас та усе студентство зі світлим та радісним Воскресінням Господнім.

Бажаємо добра, благополуччя і миру Вашому дому! Нехай життя оновиться разом із природою, хай почуття світлої радості не покидає душу. Гармонії, сімейного затишку і добробуту Вам! Залиште всі образи, прикрощі і негаразди в минулому. Час розпочати нове життя і ми бажаємо Вам, щоб воно  вийшло саме таким, яким Ви його задумали. Нехай Господь принесе в нього щастя і любов, хай не буде у ньому місця заздрості, злості, непорозуміння і ворожнечі.

Христос Воскрес!

Вам буде цікаво