Авторські вірші студентів увійшли до збірки «Мить поезії», яка вийшла друком до Всесвітнього дня поезії

Згідно з резолюцією ЮНЕСКО 21 березня щороку відзначається Всесвітній день поезії, який популяризує її як один із видів мистецтва, що дає змогу всьому світовому суспільству знайти і затвердити свою самобутність. В українському календарі Всесвітній день поезії вперше з’явився у 2004 році.

Профком студентів і студентське самоврядування в університеті не оминули цей день і провели літературно-мистецький захід «Мить поезії», який відбувся у «Франковій світлиці» Народного дому ім. Івана Франка. З вітальним словом до присутніх звернувся голова профкому студентів Ігор Гівчак, який зазначив, що цей захід проводиться для всіх, хто любить слово і вміє його творити, та його метою є підтримка студентів,  які пишуть власну поезію в реалізації їхнього творчого потенціалу.

Під час проведення  заходу своїми авторськими поезіями поділилися: Анна Світлозарова, Марія Кузенко, Вікторія Бура, Оксана Беца, Анастасія Щур, Діана Суходольська, Ольга Мисько (факультет української та іноземної філології), Тарас Андреєв, Наталія Яблінська, Ірина Олійник, Ірина Свойкіна (факультет початкової освіти та мистецтва), Андрій Микитин, Роман Голобутовський (факультет здоров’я людини та природничих наук), Юлія Манів (факультет фізики, математики, економіки та інноваційних технологій) та Данило Кусяк (факультет історії, педагогіки та психології).

Ліричну атмосферу заходу доповнили музичні виступи студенток  Іванни Хомич та Єлизавети Кушнір.

Учасники літературно-мистецької академії отримали від організаторів поетичну збірку з однойменною назвою «Мить поезії», у якій опубліковано їхні авторські вірші. Збірка побачила світ з нагоди цього заходу.

– Поезія – це скарб усіх віків, це-діамант величиною в слово, – наголосиа ведуча заходу студентка факультету української та іноземної філології Анна Яремко.

Спілкування про поезію продовжилося за чашкою кави, де учасники та організатори одностайно вирішили, що проведення такого заходу повинно стати традиційним в університеті.