Аспірант університету презентував брошуру «Дрогобицька солеварня» викладачам та студентам-історикам

На факультеті історії, педагогіки та психології відбувся цікавий захід – презентація науково-популярного видання «Дрогобицька солеварня» авторства Назарія Юрчишина. Молодий науковець є випускником-магістрантом Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, а також аспірантом кафедри стародавньої історії та спеціальних історичних дисциплін вишу.

Подія зібрала всіх зацікавлених, в першу чергу студентів-істориків і викладачів університету. У ролі модератора виступив заступник декана факультету Андрій Зимянський. Він виголосив вступне слово, у якому розповів про Назарія Юрчишина, а  також про його працю. Підкреслив важливість науки і заохотив інших студентів займатися цією нелегкою, але вкрай потрібною діяльністю. Далі модератор передав слово авторові брошури.

Назарій Юрчишин виступив з недовгою, проте цікавою доповіддю про те, що спонукало його до написання цієї брошури та які етапи пройшов при збиранні матеріалу підготовці тексту видання. Науковець розповів про що йдеться у брошурі, а також в загальних рисах зробив огляд історії і значення соляного промислу для розвитку населених пунктів на Прикарпатті загалом і Дрогобича зокрема.

По завершенні виступу доповідача слово знову взяв Андрій Зимянський, який підкреслив, яку велику історію має наш рідний край, й що цим треба пишатися і поборювати в собі комплекс меншовартості. На завершення зустрічі автор брошури «Дрогобицька солеварня» відповів на запитання присутніх. Захід відбувся в дружній і творчій атмосфері.

Вам буде цікаво