Семінар щодо уроків музичного мистецтва НУШ: як пісенний репертуар впливає на навчально-виховний процес

У загальноосвітній школі №3 Трускавця відбувся науково-практичний семінар «Пріоритетні аспекти використання пісенного репертуару на уроках музичного мистецтва в НУШ (на прикладі авторських навчально-методичних посібників)», який організували та провели доцентки факультету початкової освіти та мистецтва університету Галина Стець та Світлана Кишакевич.

Доповідачки акцентували увагу на важливості вмілого добору пісенного репертуару на уроках музичного мистецтва, на його національному та духовному спрямуванні, відповідності віковим особливостям дитини та естетичній цінності.

До жвавого діалогу долучилися вчителі музичного мистецтва Іванна Родіонова та Михайло Стець. Родзинкою заходу став спів Софії Стець та Юрія Кишакевича, які виступили ілюстраторами пропонованих авторських дитячих пісенних творів.

У рамках семінару відбувся відкритий урок у 2-А класі (класний керівник Оксана Замлинська). Діти із захопленням, натхненно декламували вірші Світлани Кишакевич та знайомилися з пісенною творчістю викладачок. Виконання пісні «Святий Миколай» (слова і музика Світлани Кишакевич та Галини Стець) зворушили учасників семінару. На завершення заступник директора з навчально-виховної роботи Тетяна Боднар подякувала учасникам та побажала добра й миру в кожну українську родину.