Меню

«

»

13 квітня 2023 р. відбулася Конференція трудового колективу університету

Конференція трудового колективу висунула  кандидатуру ректора університету, доктора філософських наук, професора Валентини Бодак щодо присвоєння почесного звання «Заслужений працівник освіти України». Це почесне звання України, яке надається Президентом України відповідно до Закону України «Про державні нагороди України». Згідно з Положенням про почесні звання України від 29 червня 2001 року, це звання присвоюється організаторам освіти, працівникам органів управління освітою і навчальних закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам навчальних закладів за значні досягнення в розвитку освіти, успіхи у професійній діяльності, підготовці висококваліфікованих кадрів.

З науковою та професійною біографією Валентини Анатоліївни Бодак ознайомив присутніх проректор з наукової роботи Микола Пантюк.

Про виконання Колективного договору Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка у 2022 році доповіла голова первинної профспілкової організації працівників Університету доцент Олена Куцик. Конференція схвалила виконання Колективного договору у 2022 році в умовах воєнного стану в цілому.  Комплексні заходи з питань охорони праці в Університеті виконано на 73%. Також делегати Конференції одностайно затвердили Комплексні заходи з питань охорони праці на 2023 рік.