Звітний концерт «Тональності серця» магістранток факультету початкової освіти та мистецтва

В актовій залі 7 грудня відбувся яскравий звітний концерт «Тональності серця» магістранток факультету початкової освіти та мистецтва, лауреаток всеукраїнських та міжнародних конкурсів Олени Савки (клас доц. Євгенії Шуневич) та Анни Кучерявенко (клас доц. Світлани Кишакевич).

У програмі звучали хіти української та зарубіжної естради. Музикознавчі коментарі доц. Галини Стець сприяли кращому усвідомленню задуму, образу та історії написання того чи іншого твору. Чуттєва хореографія Єви Маршалок (клас доц. Петра Фриза) органічно доповнила концертне полотно.

Слова вдячності начальнику відділу інформаційної діяльності та молодіжної політики Володимиру Думичу за технічну підтримку, Михайлу Стецю за професійне озвучення та барвисте світлове шоу.

На завершення мистецької імпрези заступниця декана з навчальної роботи та міжнародної співпраці факультету початкової освіти та мистецтва, доцентка Олена Кравченко-Дзондза подякувала всім учасникам за професіоналізм, любов до роботи, незабутні емоції та згадала за ЗСУ, мужність яких дає змогу працювати і творити. Тож нехай слова фінальної пісні концерту «Буде мир над Україною» якомога швидше стануть реальністю!

Вам буде цікаво