Закінчуючи рік, будуємо плани на майбутнє

Кожен рік чи календарний, чи навчальний підводить підсумки. Державні іспити складають магістри і бакалаври. Багато хто вже працює за спеціальністю, а дехто стоїть перед вибором праці. Зустрічі на кафедрі фізики та інформаційних систем, які традиційно організовують гаранти освітніх програм 014 Середня освіта (Інформатика) доценти Оксана Сікора і Тарас Кобильник, корисні та пізнавальні не тільки для інформатиків.

Запрошені фахівці-практики розповідають про свій шлях у ІТ-галузь (Антон Авдієвський “Шлях у бекенд розробку”) та навички, які необхідні і розробникам, і тестувальникам (Роман Шмандровський “Роль автоматизованого тестування у розробці ПЗ”).

Саме такі теми піднімалися у четвер, 14 грудня, на зустрічі у змішаному офлайн-ZOOM форматі. Обидва спікери в ІТ-галузі вже близько 5 років. Це добре, бо у них вже є досвід роботи на кількох позиціях у різних фірмах, і в пам’яті свіжі деталі становлення як спеціаліста.

Антон Авдієвський – Java Developer у компанії Lumen Global, бекенд розробник. Це вже його третя фірма після двох серій навчання і постійної підтримки форми-кваліфікації. Він вміє просто говорити про складні речі. Впевнено володіючи матеріалом, проводить аналіз і порівняння потрібного програмного забезпечення. Мотивує до навчання, яке відкриває чудові можливості у затребуваній професії розробника.

Роман Шмандровський – тестувальник у фірмі New Fire Global Partners, працює над автоматизацією тестування програмного забезпечення. Вважається, що тут найнижчий поріг входу у ІТ-галузь. Це – так, і не зовсім. Однак, досвід Романа показує, що головне – бажання. Яка різниця між ручним і автоматизованим тестуванням, які мови програмування треба знати і чи можна обійтись без них… На ці та інші питання присутні отримали розгорнуті відповіді.

Дякуємо організаторам і учасникам та до нових зустрічей вже у новому 2024-ому році!

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors