Нові досягнення студентів та випускників школи арбітражу доцента Романа Проця

У Львові відбувся святковий вечір, на якому відзначили найкращих арбітрів Львівської області за підсумками 2023 року. До їх когорти увійшли і вихованці школи арбітражу доцента кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту університету Романа Проця.

У номінації «Найкращі рефері» нагороду отримав студент другого курсу магістратури факультету здоров’я людини та природничих наук Тарас Козак, який навчається за спеціальністю 014 Середня освіта «Фізична культура». А у номінації «Визнання року» відзначили випускника цієї ж магістратури, арбітра FIFA Ореста Дуцяка.

Не оминули увагою і перспективну молодь. Очільник комітету арбітрів Львівської асоціації футболу Юрій Можаровський окремо відзначив плідну роботу Романа Проця з молодими арбітрами-студентами Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка і наголосив на їх швидкому та якісному зростанню в усіх компонентах.

Зокрема, сертифікати Львівської асоціації футболу отримали студенти першого курсу факультету здоров’я людини та природничих наук: Леся Мориконь (група ФК-2327Б, спеціальність 014 СО «Фізична культура») і Владислав Кос (ФКС-2327Б, «Фізична культура і спорт»), також – студент третього курсу Максим Орляк (ФКС-2125Б, «Фізична культура і спорт»).

Цей рік був вагомим для наших студентів і у футзальному арбітражі. Студент другого курсу магістратури факультету здоров’я людини та природничих наук Назарій Лизан (014 СО «Фізична культура») посідає першу сходинку в рейтингу арбітрів Першої ліги чемпіонату України і є одним з претендентів на підвищення до Екстра-ліги. Вже згадуваний Максим Орляк – 9 грудня цього року успішно дебютував в Кубку України з футзалу. Леся Мориконь, Владислав Кос, Максим Орляк та Назарій Лизан відмінно провели два етапи чемпіонату України серед жіночих команд Вищої ліги. А випускник Орест Дуцяк у листопаді цього року успішно пройшов курси UEFA в Афінах (Греція) та працюватиме на матчі еліт-раунду відбору до Чемпіонату Світу з футзалу між збірними командами Німеччини та Франції (20 грудня).

Вам буде цікаво