Звітна конференція на кафедрі теорії та методики фізичного виховання і спорту

25 квітня кафедра теорії та методики фізичного виховання і спорту провела  звітну науково-практичну конференцію викладачів та здобувачів вищої освіти на тему: «Сучасні напрями впровадження нових педагогічних та інформаційних технологій у процес професійної підготовки студентів – майбутніх вчителів фізичної культури».

Конференцію відкрила завідувачка кафедри доц. Світлана Герасименко, яка підсумувала наукову роботу кафедри за 2023 рік, а також окреслила перспективи науково-дослідницької діяльності.

Тематика виступів викладачів та студентів охоплювала широке коло проблем, пов’язаних із впровадженням нових педагогічних та інформаційних технологій у процес підготовки вчителів фізичної культури, що дало змогу покращити науковий та методичний рівень викладачів кафедри та ознайомитись з новаціями, що використовуються колегами у своїй роботі.

На завершення організатори конференції наголосили на актуальності й вагомості наукових досліджень і висловили вдячність учасникам.