Зустріч студентів факультету фізики, математики, економіки та інноваційних технологій із військовослужбовцем полку АЗОВ

26 жовтня 2022 року на факультеті фізики, математики, економіки та інноваційних технологій відбулася зустріч студентів та викладачів із захисником України, військовим полку Азов Русланом («Панк»).

Руслан родом із Луганщини, у 2014 році вимушено покинув територію області через початок військових дій та незаконне захоплення української землі. Ми мали змогу дізнатися, що саме спонукало стати військовим, якою була дорога до Азову. Проговорили питання мови, єдності, культури поведінки цивільних під час війни, волонтерства та багато іншого.

Спілкування пройшло у спокійній, невимушеній та дружній атмосфері. Зазначимо також, що зустріч була відбулася в офлайн та онлайн форматах, незважаючи на планове вимкнення електроенергії.

Основний інсайт:

«Працювати кожному на своїх місцях, але не забувати

волонтерити та донатити в міру своїх можливостей».

Організатори зустрічі: завідувач кафедри математики та економіки, доцент Тарас Іванович Війчук й адміністрація факультету.

Від імені студентів, викладачів та адміністрації факультету висловлюємо слова щирої вдячності Руслану за зустріч. Усім воїнам і захисникам України низький уклін. Ми Вами ПИШАЄМОСЯ.

Перемоги нам усім та мирного неба.

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!

Вам буде цікаво