Меню

«

»

Зміни – це ми самі: зустріч студентів із учасниками всеукраїнських інноваційних освітніх проектів

                11 квітня 2017 року на факультеті початкової та мистецької освіти кафедрою філологічних дисциплін та методики їх викладання у початковій школі було організовано зустріч з директором Стрийської ЗОШ №11 Сергієм Запісовим та учителем ЗОШ №1 міста Дрогобич Тетяною Петрик – активними учасниками інноваційних освітніх проектів, спрямованих на реалізацію модернізаційної  реформи української школи.

              З вітальним словом до студентів і гостей заходу звернувся декан факультету  доцент Іван Кутняк.

            Про міжнародний рух  учительської спільноти EdCamp, до якої Україна приєдналася у 2015 році (дев’ятою у світі і третьою в Європі) дуже цікаво, емоційно розповів активний учасник руху EdCamp в Україні, учасник національних (не)конференцій для шкільних педагогів Сергій Запісов, колишній випускник факультету.

            З виступу учителя Тетяни Петрик, теж випускниці факультету, студенти довідалися про науково-педагогічний проект «Інтелект України», метою якого є пошук інтелектуально обдарованих дітей і створення для них спеціальної системи освіти. Її виступ викликав жваве зацікавлення, оскільки Тетяна Петрик цього року набрала проектний клас і працює за цим інноваційним проектом.

            Атмосфера дружнього, невимушеного спілкування під час зустрічі студентів з гостями факультету свідчила про розуміння майбутніми учителями тих викликів, які постануть перед ними у сучасному українському освітньому просторі.