Засідання Ради проректорів з наукової роботи, що належать до сфери управління МОН України

Відбулося засідання Ради проректорів з наукової роботи закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МОН України. У заході взяли участь проректор з наукової роботи Микола Пантюк та начальниця науково-дослідного сектору Леся Перхун. На засіданні виступив заступник міністра освіти і науки України Денис Курбатов, який окреслив основні напрямки реформування наукової діяльності в Україні та шляхи впровадження цих реформ. Денис Ігорович розповів про нові конкурси, які будуть проведені у 2024 році та про диджиталізацію науки, що потребує потужної енергії науковців України та зміни законодавчої бази.

Учасники засідання заслухали звіт Голови Ради проректорів з наукової роботи Володимира Павлікова про діяльність Ради у 2023 році, на якому було окреслено здобутки у реформуванні науки в Україні.

Інформацію про національні грантові можливості представила виконавча директорка Національного фонду досліджень України Ольга Полоцька. Очільник офісу «Офіс Горизонт Європа в Україні» Ігор Таранов презентував майбутні можливості для українських учасників Рамкової Програми «Горизонт Європа».

Отже, науковці дрогобицького педагогічного університету можуть взяти участь у конкурсах  Національного фонду досліджень України, МОНУ та «Горизонт Європа».

Вам буде цікаво