XXVI науково-практична конференція Наукового товариства Дрогобицького педагогічного ліцею

30 березня 2017 року в актовій залі інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій відбулося пленарне засідання XXVI науково-практичної конференції Дрогобицького педагогічного ліцею. До учителів та учнів ліцею завітали гості: міський голова Дрогобича Тарас Кучма, перший директор ліцею професор Юрій Кишакевич, проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Шаран, професор Львівського національного університету Олена Квас, доценти Надія Грицик, Оксана Сікора та Олег Кузик.

На пленарному засіданні учасники конференції заслухали доповіді ліцеїстів, які стали переможцями обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України: Мирослава Сирка, Валерії Квас, Олега Григоровича, Іванни Кисиличин, Андрія Угери та Марії Новожилової.

Кожен із гостей та учасників конференції отримав збірник тез доповідей ліцеїстів. Кращі дослідження вихованців ліцею опубліковані у «Віснику наукового товариства Дрогобицького педагогічного ліцею».

Робота конференції продовжилася секційними засіданнями.

Любомир Борецький